Diskuzní fórum

Celkový počet příspěvků: 24

Přidat příspěvek

7.3.2016 13:41  Marcela (marcik02@seznam.cz)

Tož ahojte ogaři lososáčtí!
Maškarní ples v Bavoráku neměl chybu.Pěkně jsem si protáhl pérka, vytančil sem vnučku Šebestovú, aj synka Emilka, aj cérku Evičku,ale ta dnešní mládež nic nevydrží. A vy též ne! To sa dělá,když si chce dědeček ve 4 ráno zazpívať a vy hned balíte inštrumenty a valíte na kutě! Tož to teda ogaři ne. Esli sa nepolepšíte, budu Vás moseť vyměniť asi za Olympic.
Jo a Reňošu,asi máš špatnú paměť,protože si ňa furt pleteš se ségrú Janú/tříděný odpad/. Mějte sa hezky a dajte vědět brzo. Váš oddaný, omládlý dědek Marcel :-)

25.1.2016 18:53  Reňoš (renos.mikulenka@atlas.cz)

Milí lidé, chystající se 27.2.2016 do restaurace Bavorský dvůr na Maškarní bál s kapelou Lososi. To né, že by Lososi byli maškary(aspoň né fšeci:). Pokud vezmete nějakou věcičku, co doma nepoužijete(manželky ani manžely neberem) a dáte ji do tomboly,penízky takto vydělané půjdou do rukou Eriky,kterážto je použije pro malé děti, které chodí bavit po školkách jakožto amatérská hérečka. Za což ji patří dík a obdiv. Tož tak. Mějte se a na hraních Lososů hoja hoj:)

18.1.2016 12:56  Reňoš (renos.mikulenka@atlas.cz)

Milá Naďo, děkujeme za krásná slova. Ale měla byste vidět naší energii v neděli dopoledne:) Těšíme se na Vás na další akci, nebo za rok v Lešné, na 20 ročníku Mysliveckého plesu. Mějte se.

18.1.2016 10:49  Naďa (nada.ga@seznam.cz)

Drazí Lososi, chtěla bych Vám poděkovat za nádhernou akci na plese v Lešné. Slyšela jsem Vás poprvé a byla jsem unesena Vaší hudební energii. Přeji Vám mnoho, mnoho úspěchů po celou sezónu.

25.10.2015 20:08  Reňoš (renos.mikulenka@atlas.cz)

DRAHÝ kolego Vany. Víme o všem, co se v Tvém životě odehrálo. A pokud si to nepamatuješ, rádi Ti to na Tvých oslavách připomeneme. Letos jsem na vandru žel bohu nebyl, takže nevím, o kterých ženách se básnilo tentokrát:))) Doufám, že raut bude obrovský, jelikož znám Tvou spotřebu. Těšíme se a děkujeme za chválu:) Jo, a vem si také nástroj. Víš, že víc než na dračku jsme na draky:) Ahoj

12345

Novinky

Zdravice pro naše příznivce.

Kamarádi a kamarádky. Vše nej do Nového roku 2017. Ať ve zdraví přežijete...

více

Jak jsme hráli pro šlechtice

Jak jsme hráli pro šlechtice

9.4.2016 jsme měli tu čest, že jsme si mohli zahrát na oslavách našeho...

více


[ ^ nahoru ^ ]